Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Young & Beautiful (2013) +18

Young & Beautiful (2013) +18

Aug. 20, 2013 (France)95 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Vini Re : Filmi përmban skena me përmbajteje Erotike.

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë. E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucioni’t e cila fiton para për mbijetes….

Titulli origjinalJeune & Jolie
Vleresimi IMDb6.8 24,139 votes
Vleresimi TMDb6.3 266 votes