Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Yeh Jawaani Hai Deewani (2013) HD

Yeh Jawaani Hai Deewani (2013) HD

May. 31, 2013 (India)159 Min.NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Historia në mes dy karaktereve Banit dhe Naines përcaktohet në jetën e tyre… ku të dyt kishin kaluar jetën e tyre dhe mësimet në të njëjtin kolegj të cilit shohin njëri-tjetrin rival në mes vendimeve të shumta të cilët marrin një rrugë e cila i dërgon në…

Titulli origjinalYeh Jawaani Hai Deewani
Vleresimi IMDb7.0 27,418 votes
Vleresimi TMDb7.1 64 votes