Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The X Files: I Want to Believe (2008) HD

The X Files: I Want to Believe (2008) HD

To find the truth, you must believe.Jul. 24, 2008 (USA, Canada)104 Min.PG-13
Your rating: 10
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Chris Carter
Director

Aktoret

David Duchovny isFox Mulder
Fox Mulder
Gillian Anderson isDana Scully
Dana Scully
Amanda Peet isASAC Dakota Whitney
ASAC Dakota Whitney
Billy Connolly isFather Joseph Crissman
Father Joseph Crissman
Xzibit isAgent Mosley Drummy
Agent Mosley Drummy
Mitch Pileggi isWalter Skinner
Walter Skinner
Callum Keith Rennie is2nd Abductor - Janke Dacyshyn
2nd Abductor - Janke Dacyshyn
Adam Godley isFather Ybarra
Father Ybarra
Alex Diakun isGaunt Man
Gaunt Man
Nicki Aycox is2nd Victim - Cheryl Cunningham
2nd Victim - Cheryl Cunningham

Pershkrimi

Mulder dhe Scully janë thirrur përsëri në detyrë nga FBI kur një ish-prift pretendon të jetë duke marrë vizione psikike që kanë të bëjnë me një agjent të rrëmbyer.

Titulli origjinalThe X Files: I Want to Believe
Vleresimi IMDb5.9 80,406 votes
Vleresimi TMDb5.4 465 votes