Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Wolf Warrior II (2017) HD

Wolf Warrior II (2017) HD

Jul. 27, 2017 (China)126 Min.
Your rating: 0
10 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Wu Jing
Director

Aktoret

Wu Jing isSgt. Leng Feng
Sgt. Leng Feng
Frank Grillo isBig Daddy
Big Daddy
Nan Yu isLong Xiaoyun
Long Xiaoyun
Zhang Han isZhuo Yifan
Zhuo Yifan
Shanshan Chunyu isLin Zhixiong
Lin Zhixiong
Haifeng Ding isCaptain Zhang
Captain Zhang
Celina Jade isRachel Prescott Smith
Rachel Prescott Smith
Aaron Toney isCockroach
Cockroach
Thayr Harris isMercenary
Mercenary

Pershkrimi

Vazhdimi i filmit  “Wolf Warrior” (2015) Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet  të lërë prapa paqen e tij të sapokrijuar dhe të kthehet në detyrat e tij si ushtar dhe mbrojtës.

Titulli origjinal战狼2
Vleresimi IMDb6.6 2,366 votes
Vleresimi TMDb7.4 10 votes