Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Wind River (2017) HD

Wind River (2017) HD

Nothing is harder to track than the truth.Aug. 03, 2017 (USA)111 Min.R
Your rating: 2
7.3 9 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jeremy Renner isCory Lambert
Cory Lambert
Elizabeth Olsen isJane Banner
Jane Banner
Gil Birmingham isMartin Hanson
Martin Hanson
Jon Bernthal isMatt Rayburn
Matt Rayburn
Julia Jones isWilma Lambert
Wilma Lambert
Kelsey Asbille isNatalie Hanson
Natalie Hanson
Martin Sensmeier isChip Hanson
Chip Hanson
Tyler Laracca isFrank Walker
Frank Walker
Tokala Clifford isSam Littlefeather
Sam Littlefeather

Pershkrimi

Një gjuetar ndihmon të zbardhet vrasja e një të reje indiane dhe e përdor çështjen si mjet shpagimi për një veprim të papërgjegjshëm të mëhershëm që përfundoi në tragjedi.

Titulli origjinalWind River
Vleresimi IMDb8.0 22,201 votes
Vleresimi TMDb7.4 144 votes