Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Wild Horses (2015) HD

Wild Horses (2015) HD

No one is above the law.Jun. 05, 2015 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Robert Duvall isScott Briggs
Scott Briggs
James Franco isBen Briggs
Ben Briggs
Josh Hartnett isKC Briggs
KC Briggs
Adriana Barraza isMrs. Davis
Mrs. Davis
Jim Parrack isDeputy Rogers
Deputy Rogers
Luciana Pedraza isSamantha Payne (as Luciana Duvall)
Samantha Payne (as Luciana Duvall)
Angie Cepeda isMaria Gonzales
Maria Gonzales
Joaquin Jackson isRanger Jackson
Ranger Jackson

Pershkrimi

Një detektive hap një hetim 15 vjeçar për një person të humbur dhe fillon të dyshojë që është vrasje, dhe që një fermer vendas është i përfshirë.

Titulli origjinalWild Horses
Vleresimi IMDb4.8 2,201 votes
Vleresimi TMDb4.4 25 votes