Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Walking Tall (2004) HD

Walking Tall (2004) HD

One man will stand up for what's right.Apr. 02, 2004 (USA)86 Min.PG-13
Your rating: 0
9.3 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Kevin Bray
Director

Aktoret

Dwayne Johnson isChris Vaughn
Chris Vaughn
Johnny Knoxville isRay Templeton
Ray Templeton
Neal McDonough isJay Hamilton
Jay Hamilton
Kristen Wilson isMichelle Vaughn
Michelle Vaughn
Cobie Smulders isExotic Beauty
Exotic Beauty
Michael Bowen isSheriff Stan Watkins
Sheriff Stan Watkins
John Beasley isChris Vaughn Sr.
Chris Vaughn Sr.
Barbara Tarbuck isConnie Vaughn
Connie Vaughn
Khleo Thomas isPete Vaughn
Pete Vaughn

Pershkrimi

Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.

Titulli origjinalWalking Tall
Vleresimi IMDb6.2 55,677 votes
Vleresimi TMDb6 314 votes