Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Viking Legacy (2016) HD

Viking Legacy (2016) HD

You can't escape your fate.Sep. 19, 2016 (UK)83 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në kohët antike, ekzistonin 7 dorëshkrime të shenjta që besoheshin se i jepnin fuqi dhe mirëqenie atyre që i kishin në kontroll. Profecia tregonte se një fëmijë i lindur nga gjaku Mbretëror, një ditë do i shfrytëzonte fuqitë e tyre, dhe të sundonte kombet. Teksa njerëzit luftonin për dorëshkrimet, në mënyrë që të ruante paqen, një mbret nga Mbretëritë Angleze i mori këto dorëshkrime, dhe ia dha Këshillit të Krishterë për t’i ruajtur të sigurta. Lufta për këto dorëshkrime bëhet shumë e madhe, teksa do të ketë edhe shumë të vdekur.

Titulli origjinalViking Legacy
Vleresimi IMDb2.6 320 votes
Vleresimi TMDb4 5 votes