Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Vanamagan (2017) HD

Vanamagan (2017) HD

Son Of NatureJun. 23, 2017 (India)140 Min.
Your rating: 0
7.8 13 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një njeri që jeton në xhungel e gjen veten papritur nëqytet , ku përfundon në kujdesin e një vajze të shkatërruar dhe të pasur, e cila fillon të bie në dashuri me të.

Titulli origjinalவனமகன்
Vleresimi IMDb5.7 319 votes
Vleresimi TMDb7.2 8 votes