Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Toxic (2008) +18

Toxic (2008) +18

Mar. 01, 2008 (USA)88 Min.R
Your rating: 2
6.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Jeta e një pronari të klubeve të natës, një bosi krimi, një stripper, një bartender, dy hitmen, një prostitutë dhe një psikike, marrin një kthesë për të keq kur ata  bllokohen në një rrugë të keqe të çmendurisë dhe shkatërrimit.

Titulli origjinalToxic
Vleresimi IMDb4.0 833 votes
Vleresimi TMDb3.5 2 votes