Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Tomb Raider (2018) HD

Tomb Raider (2018) HD

Her legend beginsMar. 08, 2018 118 Min.
Your rating: 0
8.3 22 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Roar Uthaug
Director

Aktoret

Pershkrimi

-Lara Krofti, vajza guximtare dhe e pavarur e një aventurieri të zhdukur, duhet ta shtyjë veten përtej limiteve të saj kur gjendet në ishullin ku u zhduk babai i saj…

Titulli origjinalTomb Raider
Vleresimi IMDb6.8 votes
Vleresimi TMDb6.1 953 votes