Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Think Like a Man (2012) HD

Think Like a Man (2012) HD

Let the mind games begin.Apr. 16, 2012 (USA)122 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Tim Story
Director

Aktoret

Jerry Ferrara isJeremy Kern
Jeremy Kern
Regina Hall isCandace Hall
Candace Hall
Kevin Hart isCedric Ward
Cedric Ward
Taraji P. Henson isLauren Harris
Lauren Harris
Terrence Jenkins isMichael Hanover
Michael Hanover
Romany Malco isZeke Freeman
Zeke Freeman
Jenifer Lewis isLoretta Hanover
Loretta Hanover

Pershkrimi

Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për të marrë më tepër se çfarë duan nga burrat e tyre. Kur burrat kuptojnë se gratë kanë shtënë në dorë “udhëzuesin” e marrëdhënieve, vendosin se mbrojtja më e mirë është sulmi dhe thurin një plan për ta përdorur këtë informacion në interesin e tyre. Le të fillojë beteja e gjinive!

Titulli origjinalThink Like a Man
Vleresimi IMDb6.6 36,088 votes
Vleresimi TMDb6.8 243 votes