Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Worthy (2016) HD

The Worthy (2016) HD

Oct. 08, 2016 95 Min.
Your rating: 10
9 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe duhet të mbrojnë veten nga mysafirë që nuk janë ashtu si duken…

Titulli origjinalThe Worthy
Vleresimi IMDb6.2 votes