Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Thieves (2012) HD

The Thieves (2012) HD

All For The Money. One For The Revenge. Every Man For Himself.Jul. 25, 2012 (South Korea)135 Min.NOT RATED
Your rating: 10
6.1 11 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kim Yun-Seok isMacao Park
Macao Park
Jun Ji-hyun isYenicall
Yenicall
Kim Hae-sook isChewing Gum
Chewing Gum
Oh Dal-su isAndrew
Andrew
Seo Young-joo isyoung Macao Park
young Macao Park

Pershkrimi

Në mënyre që gjërat të qetesoheshin nga aksioni tyre i fundit Popeye dhe grupi vjedhësve të tij shkojnë në macau për një punë. Por organizatori ketyre seshte askush tjeter veçse Popeye dhe partneri tij i vjeter Makau, i cili iku me 68 kg arë nga puna tyre e fundit.

Titulli origjinal도둑들
Vleresimi IMDb6.8 6,619 votes
Vleresimi TMDb6.6 62 votes