Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Strange Ones (2017) HD

The Strange Ones (2017) HD

Jan. 05, 2018 81 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Ngjarjet misterioze rrethojnë udhëtimet e dy vëllezërve ndërsa ata e bëjnë rrugën e tyre nëpër një peizazh të largët amerikan. Në sipërfaqe të gjitha duket normale, por ajo që duket të jetë një pushim i thjeshtë shpejt i hap rrugë një rrjeti të errët dhe kompleks të sekreteve. Ky është versioni i filmit të filmit të shkurtër të vitit 2011 që shkon me të njëjtin emër.

Titulli origjinalThe Strange Ones
Vleresimi IMDb5.1 votes
Vleresimi TMDb7 5 votes