Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Salesman (2016) HD

The Salesman (2016) HD

Jun. 24, 2016 (Iran)125 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Të detyruar nga banesa e tyre për shkak të punëve të rrezikshme në një ndërtesë fqinje, Emad dhe Rana hyjnë në një apartament të ri në qendër të Teheranit. Një incident i lidhur me qiramarrësit e mëparshëm do të ndryshojë në mënyrë dramatike jetën e çiftit të ri.

Titulli origjinalفروشنده
Vleresimi IMDb7.9 31,178 votes
Vleresimi TMDb7.1 209 votes