Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Pirates of Somalia (2017) HD

The Pirates of Somalia (2017) HD

Dec. 08, 2017 (Russia)117 Min.
Your rating: 5
6.7 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Pas një shansi frymëzues të ndeshjes me idhullin e tij, gazetari rishtar Jay Bahadur çrrënjos jetën e tij dhe shkon në Somali duke kërkuar historinë e jetës. Duke u lidhur me një ndërmjetësues lokal, ai përpiqet të përfshihet me piratët somalezë lokalë, vetëm për ta gjetur veten shpejt mbi kokën e tij.

Titulli origjinalThe Pirates of Somalia
Vleresimi IMDb7.0 votes
Vleresimi TMDb6.6 12 votes