Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Pink Panther (2006) HD

The Pink Panther (2006) HD

Pardon His French.Jan. 18, 2006 (USA, Czech Republic)93 Min.PG
Your rating: 10
8.3 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Shawn Levy
Director

Aktoret

Steve Martin isInspector Jacques Clouseau
Inspector Jacques Clouseau
Kevin Kline isChief Inspector Dreyfus
Chief Inspector Dreyfus
Jean Reno isGendarme Gilbert Ponton
Gendarme Gilbert Ponton
Roger Rees isRaymmond Laroque
Raymmond Laroque
Jason Statham isYves Gluant (uncredited)
Yves Gluant (uncredited)

Pershkrimi

Një detektiv duhet të zgjidhë çështjen e vrasjes së një trajneri të famshëm futbolli si dhe autorin e vjedhjes së diamantit famëkeq të Panterës Rozë.

Titulli origjinalThe Pink Panther
Vleresimi IMDb5.6 68,517 votes
Vleresimi TMDb5.5 434 votes