Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Ottoman Lieutenant (2017) HD

The Ottoman Lieutenant (2017) HD

The Ottoman Lieutenant is a love story between an idealistic American nurse and a Turkish officer in World War I.Mar. 10, 2017 (USA)111 Min.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Joseph Ruben
Director

Aktoret

Pershkrimi

Togeri osman flet për historinë e dashurisë midis një infermiereje amerikane idealiste dhe një oficeri turk gjatë Luftës së Parë Botërore.

Titulli origjinalThe Ottoman Lieutenant
Vleresimi IMDb7.5 15,329 votes
Vleresimi TMDb7.1 18 votes