Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Tinto Brass (2000) +18

Tinto Brass (2000) +18

Mar. 03, 1999 (Italy)23 Min.
Your rating: 0
9.4 10 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Ky film është i shkurtër: Një djalë i ri italian hyn në metro me një mik, dhe afër tyre kalon një grua sa po ka dalur nga banjo “publike” dhe papritmas , fustani i saj shko lart….

Titulli origjinalUltimo metrò
Vleresimi IMDb7.8 151 votes
Vleresimi TMDb8.7 3 votes