Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Judge (2014) HD

The Judge (2014) HD

Defend your Honor.Oct. 08, 2014 (USA)141 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

David Dobkin
Director

Aktoret

Robert Duvall isJudge Joseph '
Judge Joseph '
Vera Farmiga isSamantha '
Samantha '
Jeremy Strong isDale Palmer
Dale Palmer
Billy Bob Thornton isDwight Dickham
Dwight Dickham
Sarah Lancaster isLisa Palmer
Lisa Palmer
David Krumholtz isMike Kattan
Mike Kattan
Emma Tremblay isLauren Palmer
Lauren Palmer
Ken Howard isJudge Warren
Judge Warren

Pershkrimi

Avokati i madh i qytetit, Henk Palmer, kthehet në shtëpinë e tij të fëmijërisë ku babai i tij, gjykatësi i qytetit, dyshohet për vrasje. Henku vendos të zbulojë të vërtetën, dhe gjatë rrugës, rilidhet me familjen e tij.

Titulli origjinalThe Judge
Vleresimi IMDb7.4 145,639 votes
Vleresimi TMDb7.2 1187 votes