Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Good Dinosaur (2015) HD

The Good Dinosaur (2015) HD

Little Arms With Big AttitudeNov. 14, 2015 (USA)93 Min.PG
Your rating: 0
8.9 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Peter Sohn
Director

Aktoret

Raymond Ochoa isArlo (voice)
Arlo (voice)
Jack Bright isSpot (voice)
Spot (voice)
Jeffrey Wright isPoppa (voice)
Poppa (voice)
Frances McDormand isMomma (voice)
Momma (voice)
Maleah Nipay-Padilla isYoung Libby (voice)
Young Libby (voice)
Ryan Teeple isYoung Buck (voice)
Young Buck (voice)
Jack McGraw isYoung Arlo (voice)
Young Arlo (voice)
Marcus Scribner isBuck (voice)
Buck (voice)
Peter Sohn isForrest Woodbush (voice)
Forrest Woodbush (voice)
Steve Zahn isThunderclap (voice)
Thunderclap (voice)

Pershkrimi

Në një botë ku dinosaurët dhe njerëzit jetojnë një jetë krah pas krahu një pasatosaurus i quajtur Arlo bën një shok të pa pëlqyer njeri.

Titulli origjinalThe Good Dinosaur
Vleresimi IMDb6.8 75,738 votes
Vleresimi TMDb6.6 1365 votes