Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Final (2010) DVD

The Final (2010) DVD

This lesson can't be learned in the classroom.Jan. 28, 2010 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Joey Stewart
Director

Aktoret

Pershkrimi

 Një grup studentesh dëbohen nga shkollave mesme , ata fillojn të marrin hak mbi studentët që ju kundervun dhe duke i vrarë në mëyren më mizore.

Titulli origjinalThe Final
Vleresimi IMDb5.4 9,066 votes
Vleresimi TMDb5.6 66 votes