Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Echo (2008) HD

The Echo (2008) HD

May. 25, 2008 (South Korea)96 Min.R
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Boby lëshohet në provë nga Rikers dhe shkon në banesën e vjetër në një fshat lindor në Nju Jork, ku nëna e tij e vetmuar ka jetuar dhe ka vdekur. Ai gjen një punë si mekanik në dyqanin Houston Auto Repair, në pronësi të mbështetësit Hektor Rodriguez dhe përpiqet të rindërtojë jetën e tij. Megjithatë, ai konsiderohet i dëbuar dhe miqtë e tij të mëparshëm dhe fqinjët nuk duan të flasin me të.

Titulli origjinalThe Echo
Vleresimi IMDb5.7 4,786 votes
Vleresimi TMDb5.3 45 votes