Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Do-Over (2016) HD

The Do-Over (2016) HD

Dying was their first mistake.May. 27, 2016 (USA)109 Min.TV-MA
Your rating: 10
8.3 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Steven Brill
Director

Aktoret

Adam Sandler isMax Kessler
Max Kessler
Renée Taylor isMrs. Kessler
Mrs. Kessler
Luis Guzmán isJorge the Shooter Boy
Jorge the Shooter Boy

Pershkrimi

Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe më të mëdha.

Titulli origjinalThe Do-Over
Vleresimi IMDb5.7 23,449 votes
Vleresimi TMDb5.6 364 votes