Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013) HD

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013) HD

Two Films. One Love.Oct. 10, 2014 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ned Benson
Director

Aktoret

Pershkrimi

Treguar nga prespektiva e mashkullit, vjen historia e një çifti që mundohen të gjejnë jetën dhe dashurinë e dikurshme që venitet pas një fatkeqësie në familjen e tyre.

Titulli origjinalThe Disappearance of Eleanor Rigby: Him
Vleresimi IMDb6.9 6,990 votes
Vleresimi TMDb6.6 61 votes