Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Dark Tower (2017) HD

The Dark Tower (2017) HD

There are other worlds than theseAug. 03, 2017 (USA)95 Min.PG-13
Your rating: 10
7.8 12 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Idris Elba isRoland Deschain
Roland Deschain
Matthew McConaughey isWalter O’Dim
Walter O’Dim
Tom Taylor isJake Chambers
Jake Chambers
Claudia Kim isArra Champignon
Arra Champignon
Fran Kranz isPimli Prentiss
Pimli Prentiss
Abbey Lee isTirana
Tirana
Jackie Earle Haley isRichard Sayre
Richard Sayre
Katheryn Winnick isLaurie Chambers
Laurie Chambers
Dennis Haysbert isSteven Deschain
Steven Deschain

Pershkrimi

Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O’Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtëqë ndodhen jashtë kufirit të tij.Me fatin e botëve në rrezik, e mira dhe e keqja do të përplasen në betejën e fundit pasi vetëm Roland mund të mbrojë Kullen nga Njeriu në të Zeza.

Titulli origjinalThe Dark Tower
Vleresimi IMDb5.9 30,603 votes
Vleresimi TMDb5.6 647 votes