Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Caller (2011) HD

The Caller (2011) HD

Some calls are best left unansweredAug. 26, 2011 (UK, Puerto Rico)92 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Stephen Moyer isRose Lazar
Rose Lazar
Luis Guzmán isRose Lazar
Rose Lazar
Ed Quinn isSteven
Steven
Lorna Raver isRose Lazar
Rose Lazar
Aris Mejias isYoung Woman
Young Woman
Gladys Rodríguez isConcetta Guidi
Concetta Guidi
Alfredo de Quesada isAttorney Davis
Attorney Davis
Brian Tester isAttorney Kirby
Attorney Kirby

Pershkrimi

E trazuar dhe e divorcuar Mary Kee është torturuar nga një seri telefonatash nga një grua misterioze.

Titulli origjinalThe Caller
Vleresimi IMDb6.1 9,048 votes
Vleresimi TMDb5.9 68 votes