Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
12th Man (2017) HD

12th Man (2017) HD

Dec. 25, 2017 135 Min.
Your rating: 0
8.4 10 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Harald Zwart
Director

Aktoret

Thomas Gullestad isJan Baalsrud
Jan Baalsrud
Mads Sjøgård Pettersen isMarius Grønnvoll
Marius Grønnvoll
Maria Grazia Di Meo isAnna Pedersen
Anna Pedersen
Martin Kiefer isWalter Wenders
Walter Wenders
Marie Blokhus isGudrun Grønvoll
Gudrun Grønvoll
Anders Wang isGerman Soldier #3
German Soldier #3
Alexander Zwart isSjur Trovåg
Sjur Trovåg
J.I. Falck isPeder Isaksen
Peder Isaksen

Pershkrimi

Në fillim ata ishin 12 sabotues. Nazistët vranë 11 prej tyre. Kjo është historia e vërtetë e atij që u largua dhe.

Titulli origjinalDen 12. mann
Vleresimi IMDb7.7 votes
Vleresimi TMDb8.3 10 votes