Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Thank You for Your Service (2017) HD

Thank You for Your Service (2017) HD

Oct. 26, 2017 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
6.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jason Hall
Director

Aktoret

Miles Teller isAdam Schumann
Adam Schumann
Haley Bennett isSaskia Schumann
Saskia Schumann
Joe Cole isBilly Waller
Billy Waller
Amy Schumer isAmanda Doster
Amanda Doster
Beulah Koale isTausolo "
Tausolo "
Scott Haze isMichael Adam Emory
Michael Adam Emory
Brad Beyer isSergeant James Doster
Sergeant James Doster

Pershkrimi

Një grup ushtarësh amerikanë që kthehen nga Iraku përpiqen të integrohen përsëri në jetën familjare dhe civile, duke jetuar me kujtimin e një lufte që kërcënon t’i shkatërrojë shumë kohë pasi ata kanë lënë fushën e betejës.

Titulli origjinalThank You for Your Service
Vleresimi IMDb6.5 votes
Vleresimi TMDb6.4 50 votes