Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Survival Island (2005) HD

Survival Island (2005) HD

Jan. 01, 2005 (USA, UK, Luxembourg)95 Min.TV-MA
Your rating: 0
8.2 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Tre njerëz – një çift i pasur dhe një anëtar ekuipazhi – janë bllokuar në një ishull tropikal, dhe lufta e tyre e mëvonshme për mbijetesë bëhet edhe më e vështirë kur ata fillojnë të luftojn në mes vete për të mbijetuar..

Titulli origjinalThree
Vleresimi IMDb5.0 7,657 votes
Vleresimi TMDb4.8 24 votes