Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Suntan (2016) +18

Suntan (2016) +18

Mar. 31, 2016 (Greece)104 Min.
Your rating: 6
5.3 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kostis është një mjek 40-vjeçar që gjendet në ishullin e vogël të Antiparos, për të marrë përsipër klinikën lokale. E gjithë jeta e tij dhe rutina do të kthehen me kokë poshtë kur të takohet me një grup ndërkombëtar të turistëve të rinj dhe të bukur dhe ai bie në dashuri me Anna, një perëndeshë 19-vjeçare.

Titulli origjinalSuntan
Vleresimi IMDb6.7 2,745 votes
Vleresimi TMDb6.1 10 votes