Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Street (2015) HD

Street (2015) HD

When fighting is all you can do, sometimes you have to take it to the street.Oct. 30, 2015 (USA)85 Min.PG-13
Your rating: 0
8.4 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Bradford May
Director

Aktoret

Pershkrimi

Remo Strit është një djalosh i ri që synon të bëhet një boksier i famshëm dhe do t’i duhet të ndajë stërvitjen nga problemet e tjera në të cilat ai është përfshirë.

Titulli origjinalStreet
Vleresimi IMDb4.4 405 votes
Vleresimi TMDb5 2 votes