Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Steel Rain (2017) HD

Steel Rain (2017) HD

Dec. 14, 2017 139 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një ish-agjent nga inteligjenca e Koresë së Veriut dhe një anëtar i lartë i shërbimeve të sigurimit të Koresë së Jugut kryejnë një mision sekret për të parandaluar shpërthimin e një lufte bërthamore në Gadishullin Korean.

Titulli origjinal강철비
Vleresimi IMDb7.2 votes
Vleresimi TMDb7.3 7 votes