Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Spreading Darkness (2017) +18

Spreading Darkness (2017) +18

Murder. Mystery. Mayhem. Pink Socks.Nov. 21, 2017 91 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Eric Roberts isStu Undercoffler
Stu Undercoffler
James Duval isMark Minscourri
Mark Minscourri
Dominique Swain isFiona Funari
Fiona Funari
Louis Mandylor isByron Fresnel
Byron Fresnel
Robert Davi isGarvin McHulsey
Garvin McHulsey
Musetta Vander isHarriet Skelp
Harriet Skelp
Irene Bedard isMarci Gippolin
Marci Gippolin
Elissa Dowling isMisty Kroeben
Misty Kroeben

Pershkrimi

Erik Roberts është një drejtor i korruptuar, drejtuesi i të cilit për pushtet e ka bërë atë të bëjë disa zgjedhje shumë jo-etike. Sapo vendimet vetë-shërbyese të Stu-it kanë filluar të përhapin errësirën nëpër botë, nuk ka ndalim. Pas humbjes së gruas, Stu fillon të ketë një krizë ndërgjegjeje, por fillon të besojë se po ecën dhe ka qenë hallucinuar. A po humbet mendja apo viktimat e tij të mëparshme të cilat kthehen për ta shkatërruar atë?

Titulli origjinalSpreading Darkness
Vleresimi IMDb4.8 votes
Vleresimi TMDb10 1 votes