Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Spooks The Greater Good (2015) HD

Spooks The Greater Good (2015) HD

Apr. 11, 2015 (UK)104 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Peter Firth isHarry Pearce
Harry Pearce
Kit Harington isWill Holloway
Will Holloway
Jennifer Ehle isGeraldine Maltby
Geraldine Maltby
Lara Pulver isErin Watts
Erin Watts
Eleanor Matsuura isHannah Santo
Hannah Santo
Hugh Simon isMalcolm Wynn-Jones
Malcolm Wynn-Jones

Pershkrimi

Kur një terrorist arratiset gjatë një dorëzimi, Uill Hallouej duhet të bashkohet me Herri Pirs, shef i turpëruar i Shërbimit Inteligjent MI5, që ta zbulojë dhe ta ndalojnë përpara një sulmi terrorist në Londër.

Titulli origjinalSpooks: The Greater Good
Vleresimi IMDb6.2 14,702 votes
Vleresimi TMDb5.7 158 votes