Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Sniper: Ultimate Kill (2017) HD

Sniper: Ultimate Kill (2017) HD

Oct. 03, 2017 (USA)R
Your rating: 0
7.4 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Claudio Fäh
Director

Aktoret

Chad Michael Collins isSgt. Brandon Beckett
Sgt. Brandon Beckett
Billy Zane isMajor Richard Miller
Major Richard Miller
Tom Berenger isMGySgt. Thomas Beckett
MGySgt. Thomas Beckett
Joe Lando isSpecial Agent John Samson
Special Agent John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada

Pershkrimi

 Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge.

Titulli origjinalSniper: Ultimate Kill
Vleresimi IMDb5.7 83 votes
Vleresimi TMDb5 4 votes