Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Sleeping Beauties (2017) +18

Sleeping Beauties (2017) +18

An erotic fairytale.Jul. 27, 2017 81 Min.
Your rating: 0
6.9 13 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por zbulon që ka armiq që thurin komplote ndaj saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale, Bukuroshja s’mund t’u rezistojë situatave plot epsh me meshkuj dhe femra edhe pas 400 vitesh.

Titulli origjinalSleeping Beauties
Vleresimi IMDb3.4 33 votes
Vleresimi TMDb4 1 votes