Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Short Term 12 (2013) HD

Short Term 12 (2013) HD

Support them. Take care of them. But don't become their friend.Aug. 23, 2013 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një pjesëtare njëzet e ca vjeçare e stafit të mbikëqyrjes në një ndërtesë rezidenciale trajtimi lundron në ujërat e turbullta të asaj bote bashkë me bashkëpunëtorin dhe të dashurin e saj për një kohë të gjatë.

Titulli origjinalShort Term 12
Vleresimi IMDb8.0 61,715 votes
Vleresimi TMDb7.9 391 votes