Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Shooter (2007) HD

Shooter (2007) HD

Yesterday was about honor. Today is about justice.Mar. 22, 2007 (USA)124 Min.R
Your rating: 1
7.4 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Mark Wahlberg isBob Lee Swagger
Bob Lee Swagger
Michael Peña isNick Memphis
Nick Memphis
Danny Glover isColonel Isaac Johnson
Colonel Isaac Johnson
Kate Mara isSarah Fenn
Sarah Fenn
Elias Koteas isJack Payne
Jack Payne
Rhona Mitra isAlourdes Galindo
Alourdes Galindo
Jonathan Walker isLouis Dobbler
Louis Dobbler
Louis Ferreira isHoward Purnell
Howard Purnell
Tate Donovan isRuss Turner
Russ Turner
Rade Serbedzija isMichael Sandor
Michael Sandor

Pershkrimi

Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një  komplot për të vrarë presidentin. Por zbulon se i kanë ngritur kurth që ta fahësojnë për atë atentat. Ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht e kishte futur në kurth, dhe pse…

Titulli origjinalShooter
Vleresimi IMDb7.2 266,230 votes
Vleresimi TMDb6.9 1217 votes