Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Shanghai Knights (2003) HD

Shanghai Knights (2003) HD

A Royal Kick In The Arse.Feb. 06, 2003 (USA, Hong Kong)115 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

David Dobkin
Director

Aktoret

Jackie Chan isChon Wang
Chon Wang
Owen Wilson isRoy O’Bannon
Roy O’Bannon
Fann Wong isChon Lin
Chon Lin
Aaron Taylor-Johnson isCharlie Chaplin
Charlie Chaplin
Aidan Gillen isLord Nelson Rathbone
Lord Nelson Rathbone
Donnie Yen isWu Chow
Wu Chow
Alison King isProstitute
Prostitute

Pershkrimi

Një rebel kinez vret babanë e Chon-it dhe arratiset në Angli. Chon dhe Roy nisen për në Londër për hakmarrje.

Titulli origjinalShanghai Knights
Vleresimi IMDb6.2 85,299 votes
Vleresimi TMDb5.9 552 votes