Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Saw 3D: The Final Chapter (2010) HD

Saw 3D: The Final Chapter (2010) HD

The Traps Come AliveOct. 21, 2010 (Canada, USA)90 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Tobin Bell isJigsaw / John
Jigsaw / John
Costas Mandylor isMark Hoffman
Mark Hoffman
Betsy Russell isJill Tuck
Jill Tuck
Cary Elwes isDr. Lawrence Gordon
Dr. Lawrence Gordon
Greg Bryk isMallick
Mallick

Pershkrimi

Një betejë vdekjeprurëse zhvillohet për trashëgimin brutale të Jigsaw-it, një grup i të mbijetuarve të Jigsaw mblidhen që të kërkojnë mbështetjen e gurus dhe të mbijetuarit Bobby Dagen, një njeri sekretet e errëta të të cilit lëshojn një valë të re terrori.

Titulli origjinalSaw 3D
Vleresimi IMDb5.6 71,151 votes
Vleresimi TMDb5.7 548 votes