Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Saw (2004) HD

Saw (2004) HD

Live or die. Make your choice.Oct. 01, 2004 (USA)103 Min.R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

James Wan
Director

Aktoret

Cary Elwes isDr. Lawrence Gordon
Dr. Lawrence Gordon
Danny Glover isDetective David Tapp
Detective David Tapp
Monica Potter isAlison Gordon
Alison Gordon
Michael Emerson isZep Hindle
Zep Hindle
Ken Leung isDetective Steven Sing
Detective Steven Sing

Pershkrimi

Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën “Jigsaw”. Burrat duhet të ndjekin një seri rregullash dhe objektivash të ndryshme nëse dëshirojnë të mbijetojnë dhe të fitojnë në lojën vdekjeprurës të caktuar për ta.

Titulli origjinalSaw
Vleresimi IMDb7.7 312,843 votes
Vleresimi TMDb7.2 1613 votes