Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Safelight (2015) HD

Safelight (2015) HD

Apr. 17, 2015 (USA)84 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një djalë adoleshent dhe një vajzë zbulojnë mundësi të reja gjatë një udhëtimi duke fotografuar faret përgjatë bregdetit të Kalifornisë.

Titulli origjinalSafelight
Vleresimi IMDb5.9 1,445 votes
Vleresimi TMDb6.1 28 votes