Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Revenge (2017) HD

Revenge (2017) HD

Feb. 07, 2018 108 Min.
Your rating: 10
9.6 10 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Tre shokë të pasur, të moshës së mesme mblidhen së bashku për ndeshjen e tyre të gjuetisë në një kanion shkretëtirë.  Por këtë herë, njëri prej tyre ka ardhur së bashku me të dashuren e tij të re, Xhenifer një vajzë seksi që shpejt ngjall interesin e dy të tjerëve … Gjërat dalin nga kontrolli … dhe loja e gjuetisë kthehet në një hakmarrje të pamëshirshme …

Titulli origjinalRevenge
Vleresimi IMDb6.4 votes
Vleresimi TMDb6.7 42 votes