Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Rat Race (2001) HD

Rat Race (2001) HD

563 miles. 9 people. $2 million. 1001 problems!Jul. 30, 2001 (USA)112 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jerry Zucker
Director

Aktoret

Cuba Gooding Jr. isOwen Templeton
Owen Templeton
Seth Green isDuane Cody
Duane Cody
Whoopi Goldberg isVera Baker
Vera Baker
Breckin Meyer isNick Schaffer
Nick Schaffer
Amy Smart isTracy Faucet
Tracy Faucet
John Cleese isDonald P. Sinclair
Donald P. Sinclair
Wayne Knight isZack Mallozzi
Zack Mallozzi
Vince Vieluf isBlaine Cody
Blaine Cody
Lanei Chapman isMerrill Jennings
Merrill Jennings
Jon Lovitz isRandy Pear
Randy Pear

Pershkrimi

Një manjat i një kazinoje te Las Vegasit, vendos për të gjetur një rrugë të re për te fituar, dhe ngre një garë për të holla.

Titulli origjinalRat Race
Vleresimi IMDb6.4 96,073 votes
Vleresimi TMDb6 428 votes