Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Rampage (2018) HD

Rampage (2018) HD

Big meets biggerApr. 12, 2018 107 Min.
Your rating: 10
9.3 23 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Brad Peyton
Director

Aktoret

Dwayne Johnson isDavis Okoye
Davis Okoye
Naomie Harris isDr. Kate Caldwell
Dr. Kate Caldwell
Malin Åkerman isClaire Wyden
Claire Wyden
Jeffrey Dean Morgan isAgent Russwell
Agent Russwell
Jake Lacy isBrett Wyden
Brett Wyden
Marley Shelton isDr. Kerry Atkins
Dr. Kerry Atkins
Demetrius Grosse isColonel Blake
Colonel Blake

Pershkrimi

-Davis Okoye dhe shoku i tij më i mirë, një gorillë e bardhë, luftojnë kundër përbindëshave në një qytet të madh. ..

Titulli origjinalRampage
Vleresimi IMDb6.4 votes
Vleresimi TMDb5.9 556 votes