Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Project X (2012) HD

Project X (2012) HD

Witness itMar. 01, 2012 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
9.6 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

-Projekti X ndjek tre maturantë gjimnazi në dukje të panjohur ndërsa përpiqen të bëjnë më në fund një emër. Ideja e tyre është mjaft e pafajshme, le të organizojmë një festë të cilën askush nuk do ta harrojë, por asgjë nuk do mund t’i kishte përgatitur për këtë festë. Fjala përhapet shpejt ndërsa ëndrrat shkatërrohen, dosjet njollosën dhe legjendat lindin.…////

Titulli origjinalProject X
Vleresimi IMDb6.7 162,949 votes
Vleresimi TMDb6.5 1236 votes