Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Plush (2013) (+18)

Plush (2013) (+18)

There's a fine line between love and obsession.Sep. 13, 2013 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
3.5 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një këngëtare/shkrimtare tekstesh, pavarësisht se është e martuar, lidhet me një kitarist, të cilit ajo i zbulon shpejt se ka një të shkuar të errët që mund të jetë me rrezik për të dhe ata që ka afër.

Titulli origjinalPlush
Vleresimi IMDb5.4 3,086 votes
Vleresimi TMDb5.3 35 votes