Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
The Perks of Being a Wallflower (2012) HD

The Perks of Being a Wallflower (2012) HD

We are infinite.Sep. 20, 2012 (USA)102 Min.PG-13
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Logan Lerman isCharlie Kelmeckis
Charlie Kelmeckis
Paul Rudd isBill Anderson
Bill Anderson
Nina Dobrev isCandace Kelmeckis
Candace Kelmeckis
Mae Whitman isMary Elizabeth
Mary Elizabeth
Johnny Simmons isBrad Hayes
Brad Hayes
Kate Walsh isMrs. Kelmeckis
Mrs. Kelmeckis
Joan Cusack isDr. Burton
Dr. Burton

Pershkrimi

-Ngjarja e cila zhvillohet rreth një djali të mbyllur në vete (Çarli) që sapo ka filluar shkollën e mesme dhe ka vështirësi ne krijimin e shoqërisë, më në fund kupton jetën reale se si duhet funksionuar dhe të gjej vetë-vetën duke ju përshtatur botës reale…

Titulli origjinalThe Perks of Being a Wallflower
Vleresimi IMDb8.0 373,915 votes
Vleresimi TMDb7.7 2299 votes